Feliç setembre! Saps què significa això? És hora de desfer-se de tots aquests pantalons curts, xancletes i begudes fresques i, en canvi, treure aquests suéteres acollidors. Comença a decorar els passadissos per a la temporada de Halloween! Cada any, podem comptar amb les 31 nits de Halloween de Freeform per fer-nos sentir una mica estranys. La programació anual de programació esgarrifosa, terrorífica i festiva compta enrere fins al gran dia del 31 d'octubre de cada any i s'acostarà aviat.
El 2021, tenim un grapat de preferits coneguts i fins i tot una col·lecció de noves incorporacions a la barreja. Hi ha un grapat de pel·lícules noves a Freeform, com ara Malèfica: mestressa del mal i Jaws , The Huntsman: Winter's War , Men in Black II , i Llar per a nens peculiars de la senyora Peregrine. Després hi ha els provats i veritables preferits de Halloween, com Hocus Pocus, Casper, Twitches i La família Addams.
L'horari de Freeform dura tot el mes de tardor, comença l'1 d'octubre i finalitza aquesta nit de Halloween amb una projecció final de Caçafantasmes (1984), 31 nits de Halloween és especialment emocionant aquest any, ja que els nens per fi poden tornar al món del truc i els adults poden tornar a mostrar les seves disfresses relacionades amb el cinema i la televisió a les festes. Aquí teniu la programació completa de les 31 nits de Halloween d'aquest any:
Divendres, 1 d'octubre
2:30 p.m. – Casper (1995)
17:00. – La família Addams (1991)
19:00. – Valors de la família Addams
21:00. – Abracadabra
Dissabte, 2 d'octubre
7:00 del matí. - Els Goonies
9:35 a.m. - Charlie i la fàbrica de xocolata
12:15 h. – Casper (1995)
2:45 p.m. – La família Addams (1991)
4:50 p.m. – Valors de la família Addams
6:55 p.m. – Monstres, Inc. (Disney i Pixar)
21:00. – Universitat de monstres (Disney i Pixar)
11:30 h. – Caçafantasmes (1984)
Diumenge, 3 d'octubre
7:00 del matí. - La núvia cadàver de Tim Burton
8:40 a.m. - Caçafantasmes (1984)
11:10 a.m. - Matilda
1:15 p.m. – La núvia cadàver de Tim Burton
2:55 p.m. – El malson abans de Nadal de Tim Burton
4:35 p.m. – Abracadabra
18:45 h. – Malèfica
8:50 p.m. – Malèfica: mestressa del mal – Estrena de forma lliure
11:30 h. – L'Artesania (1996)
Joc de trons temporada 5 episodi 7 episodi complet gratuït
Dilluns, 4 d'octubre
12:30 h. – Decoració de Disney: Halloween Magic
1:30 p.m. – Els Goonies
16:00. – Matilda
6:00 p.m. – L'Artesania (1996)
8:30 p.m. – Nit espantosa (2011) – Estrena de forma lliure
00:00 a.m. - Els Simpsons – La casa de l'arbre de l'horror
Dimarts, 5 d'octubre
10:30 a.m. - Matilda
12:30 h. – Casper (1995)
3:00 p.m. – Shrek
17:00. – Shrek 2
19:00. – Shrek per sempre després
21:00. – Abracadabra
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimecres, 6 d'octubre
10:30 a.m. - Casper (1995)
12:30 h. – Shrek
2:30 p.m. – Shrek 2
4:30 p.m. – Shrek per sempre després
18:30 h. – La núvia cadàver de Tim Burton
20:00. – Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dijous, 7 d'octubre
11:30 a.m. - La núvia cadàver de Tim Burton
1:30 p.m. – Ciutat de Halloween
3:30 p.m. – Charlie i la fàbrica de xocolata
6:00 p.m. – Caçafantasmes (1984)
20:30 h. – Caçafantasmes II
00:00 a.m. - Mandíbules 3 – Estrena de forma lliure
Divendres 8 d'octubre
10:30 a.m. - Caçafantasmes (1984)
21:00. – Home de família Programació de Halloween
00:00 a.m. - Frankenweenie (2012)
Dissabte, 9 d'octubre
7:00 del matí. - Turbo (2013)
9:10 a.m. - Shrek
11:15 a.m. - Shrek 2
1:20 p.m. – Shrek per sempre després
3:25 p.m. – Hotel Transylvania 2
5:30 p.m. – Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu
19:40 h. – Abracadabra
9:50 p.m. – La família Addams (1991)
11:55 p.m. – Valors de la família Addams
afegeix l'hora d'espectacle a Amazon
Diumenge, 10 d'octubre
7:00 del matí. - Shrek
9:05 a.m. - Shrek 2
11:10 a.m. - Shrek per sempre després
1:15 p.m. – Hotel Transylvania 2
3:20 p.m. – Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu
5:30 p.m. – Abracadabra
19:40 h. – La família Addams (1991)
9:45 p.m. – Valors de la família Addams
23:50 h. – Casper (1995)
Dilluns, 11 d'octubre
11:30 a.m. - Mandíbules – Estrena de forma lliure
2:30 p.m. – Mandíbules 2 – Estrena de forma lliure
5:05 p.m. – Alienígena
7:45 p.m. – Extraterrestres
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimarts, 12 d'octubre
3:00 p.m. – Decoració de Disney: Halloween Magic
16:00. – Casper (1995)
18:30 h. – El malson abans de Nadal de Tim Burton
20:00. – Senyora Doubtfire
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimecres, 13 d'octubre
12:30 h. – Casper (1995)
3:00 p.m. – Ciutat de Halloween
17:00. – Senyora Doubtfire
20:00. – Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
quan serà el proper episodi de South Park
Dijous, 14 d'octubre
13:00. – Willy Wonka i la fàbrica de xocolata
3:30 p.m. – Ganxo
18:45 h. – Matilda
8:50 p.m. – Abracadabra
Divendres, 15 d'octubre
11:00 a.m. - Matilda
21:00. – Programació de Halloween Family Guy
Dissabte, 16 d'octubre
7:00 del matí. - Caçafantasmes (1984)
9:30 a.m. - Caçafantasmes II
12:00 p.m. – Senyora Doubtfire
3:05 p.m. – Homes de negre (1997)
5:15 p.m. – Homes de negre II – Estrena de forma lliure
7:15 p.m. – Abracadabra
9:25 p.m. – Malèfica
11:30 h. – La casa amb un rellotge a les parets – Estrena de forma lliure
Diumenge, 17 d'octubre
7:00 del matí. - El mig Episodi de Halloween
7:30 a.m. - Senyora Doubtfire
10:30 a.m. - Homes de negre (1997)
12:40 h. – Homes de negre II
2:40 p.m. – La casa amb un rellotge a les parets
5:10 p.m. – Abracadabra
7:20 p.m. – Hotel Transylvania 2
9:25 p.m. – Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu
23:35 h. – Toy Story of TERROR! (Disney i Pixar)
12:05 a.m. - La núvia cadàver de Tim Burton
Dilluns, 18 d'octubre
2:00 p.m. – La núvia cadàver de Tim Burton
16:00. – Toy Story of TERROR! (Disney i Pixar)
4:30 p.m. – Hotel Transylvania 2
18:30 h. – Hotel Transylvania 3: Vacances d'estiu
20:30 h. – Casper (1995)
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimarts, 19 d'octubre
12:30 h. – Pirates del Carib: On Stranger Tides
3:40 p.m. – X-Men: Primera Classe
6:50 p.m. – Homes de negre (1997)
21:00. – Homes de negre II
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Capítols de la temporada 4 de flash
Dimecres, 20 d'octubre
10:30 a.m. - X-Men: Primera Classe
1:30 p.m. – Cowboys & Aliens – Estrena de forma lliure
16:00. – Homes de negre (1997)
6:00 p.m. – Homes de negre II
20:00. – Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dijous, 21 d'octubre
16:00. – L'Artesania (1996)
18:30 h. – The Huntsman: Winter's War – Estrena de forma lliure
21:00. – Malèfica
00:00 a.m. - Mirall, mirall
Divendres, 22 d'octubre
10:30 a.m. - L'Artesania (1996)
21:00. – Home de família Programació de Halloween
00:00 a.m. - Willy Wonka i la fàbrica de xocolata
Dissabte, 23 d'octubre
7:00 del matí. - Willy Wonka i la fàbrica de xocolata
9:30 a.m. - Casper (1995)
11:50 a.m. - Shrek
1:55 p.m. – Shrek 2
16:00. – Ciutat de Halloween
6:05 p.m. – Abracadabra
8:15 p.m. – Caçafantasmes (2016)
11:30 h. – Nit espantosa (2011)
Diumenge, 24 d'octubre
7:00 del matí. - Casper (1995)
9:30 a.m. - Shrek
11:40 a.m. - Shrek 2
1:45 p.m. – Ciutat de Halloween
3:50 p.m. – El malson abans de Nadal de Tim Burton
5:30 p.m. – Caçafantasmes (2016)
8:45 p.m. – Abracadabra
22:55 h. – Senyora Doubtfire
Dilluns, 25 d'octubre
13:00. – Decoració de Disney: Halloween Magic
2:00 p.m. – Els Goonies
4:30 p.m. – Shrekless espantat
17:00. – Shrek
19:00. – Shrek 2
21:00. – Shrek per sempre després
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimarts, 26 d'octubre
12:00 p.m. – Els Goonies
2:30 p.m. – Shrekless espantat
3:00 p.m. – Shrek
17:00. – Shrek 2
19:00. – Shrek per sempre després
21:00. – Malèfica
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
Dimecres, 27 d'octubre
13:00. – Charlie i la fàbrica de xocolata
3:30 p.m. – Casper (1995)
6:00 p.m. – Matilda
20:00. – Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
00:00 a.m. - Els Simpson - La casa de l'arbre de l'horror
quants episodis de gran cel hi ha
Dijous, 28 d'octubre
11:30 a.m. - Casper (1995)
2:00 p.m. – Matilda
16:00. – Caçafantasmes (1984)
18:30 h. – L'Artesania (1996)
21:00. – Abracadabra
00:00 a.m. - Frankenweenie (2012)
Divendres, 29 d'octubre
12:30 h. – Homes de negre (1997)
21:00. – Programació de Halloween Family Guy
00:00 a.m. - Homes de negre II
Dissabte, 30 d'octubre
7:00 del matí. - Decoració de Disney: Halloween Magic
8:00 h del matí. - Caçafantasmes (1984)
10:30 a.m. - Homes de negre (1997)
12:35 h. – Homes de negre II
2:35 p.m. – Pell de gallina (2015)
5:05 p.m. – La pell de gallina 2: Halloween encantat – Estrena de forma lliure
7:10 p.m. – El malson abans de Nadal de Tim Burton
8:50 p.m. – Abracadabra
11:00 p.m. – Llar per a nens peculiars de la senyora Peregrine – Estrena de forma lliure
Diumenge, 31 d'octubre
7:00 del matí. - Llar per a nens peculiars de la senyora Peregrine
10.00 del matí. - Pell de gallina
12:30 h. – La pell de gallina 2: Halloween encantat
2:35 p.m. – Abracadabra
4:45 p.m. – Casper (1995)
7:15 p.m. – Malèfica
9:20 p.m. – Abracadabra
11:30 h. – Caçafantasmes (1984)